چراغ سنسوردار سیماران

چراغ سنسور دار سیماران سقفی

دیگر لازم نیست به هنگام ورود به مکانهای تاریک دنبال کلید چراغ روشنایی بگردید. چون چراغ سنسور دار بمحض ورود شما خودش روشن میشود. چراغ سنسوردار سیماران دارای سنسور حساس به حرکت و نور می باشد. میتواند عبور و مرور اشخاص را تشخیص داده. این چراغ هوشمند قابلیت تنظیم نور را نیز دارد. به این شکل که میتوان در طول روز که نور کافی برای عبور مرور است روشن نشده و فقط در هنگام شب عمل کند.

کفی چراغ سنسور دار سیماران سقفی فلزی از جنس فلز آهن می باشید. بارنگ الکترو استاتیک ضد غبار و چربی پوشش داده شده است. باعث بالا رفتن عمر مفید این چراغ شده دو سرپیچ تونلی با کیفیت عالی دارای مغزی برنجی نیز استفاده شده که دارای عمر طولانی است. لامپ را براحتی نگه داری می کند. اما جنس رویه چراغ سنسور دار سیماران سقفی فلزی از شیشه ۴ میل بوده است. دارای طرح حصیری است. طول عمر بالایی دارد هم زیبایی خاصی به چراغ بخشیده است.

این کالا دارای سنسور حرکتی با دقت بسیار بالا میباشد که دارای دو نوع حساسیت میباشد در وهله اول سنسور حرکتی و در کنار آن سنسور روشنایی نیز دارا میباشد یعنی میتوان از طریق ولوهای روی سنسور تنظمیات رو طوری انجام داد که در زمانیکه محیط روشن است چراغ روشن نشود. که دارای دوسال گارانتی تعویض میباشد.

همه این اجزا در کنار محصولی ساخته اند که لایق مشتری ایرانی است و شما میتوانید براحتی آنرا تهیه و سالیان سال استفاده نمائید.

بهترین مکان برای استفاده از چراغ سنسور دار سیماران راه پله ها حیاط سر درب منازل پارکنیگ ها و لابی ها می باشد.

با این ترتیب عمل کرد تا ۷۰ در صد در مصرف انرژی برق صرفه جویی میشود.

 چراغ سنسوردار سیماران

چراغ سنسوردار سیماران

مشخصات الکتریکی

ولتاژ
۲۲۰ ولت
ولتاژ
۲۴۰ ولت
فرکانس عملکرد
۵۰ هرتز
فرکانس عملکرد
۶۰ هرتز
مشخصات محصولی
نوع سرپیچ
E-72
جنس بدنه
پلاستیک
جنس حباب
کریستال
ساختار استفاده
روکار
ارتفاع نصب
۲/۲ الی ۴ متر
زمان قابل تنظیم
۸ ثانیه الی ۴ دقیقه
سرعت تشخیص حرکت
۰/۶-۱/۵ متر بر ثانیه
دمای کارکرد (℃)
-۲۰ ~ ۴۰
مشخصات نوری
میزان نور قابل تنظیم محیط (Lux)
۱۰ الی ۳۰۰۰ لوکس
زاویه تشخیص
۳۶۰ درجه
محدوده تشخیص
۶ متر
بار (W)
رشته‌ای ۴۰*۲ و کم مصرف ۱۸*۲

 چراغ سنسوردار سیماران

چراغ سنسوردار سیماران

مزایای استفاده از چراغ های سقفی سنسور دار

عدم استفاده از تایمر و شاسی تایمری و در نتیجه کاهش سیم مصرفی و هزینه های خرید و نصب
کاهش هزینه با صرفه جویی در مصرف برق به دلیل روشن و خاموش شدن به صورت اتوماتیک
روشنایی به موقع و سهولت در دسترسی
جلوگیری از انتقال آلودگی
بالا بردن ضریب امنیتی
دارای دو سرپیچ E27 که می توان دولامپ کم مصرف در آن تعبیه کرد

نتیجه گیری :

چراغ دیواری سنسور دار شیله بمانند محصول ارائه شده میباشد و محصول تقدیمی دارای همان کیفیت و با قیمت مناسبت تر و گارانتی بیشتر در سایت جهت فروش ارائه شده است .

شما از پنل سقفی سنسوردار و چراغ سقفی سنسوردار پارلا نیز که با قیمت چراغ سنسوردار سیماران تایم ایران برابر است و قیمتی به مراتب بالاتر از چراغ سنسور دار کی ام سی دارد . که در این حالا چراغ سنسور دار فلز شیشه کی ام سی جایگزین مناسب تری است. جهت خرید چراغ سنسوردار سیماران از نمایندگی چراغ سنسوردار سیماران با کارشناسان سیماران تماس بگیرید.

چراغ سقفی سنسوردار led و چراغ سنسور دار led و چراغ سقفی سنسوردار پلاستیکی چراغ سقفی سنسوردار مهسان و چراغ سقفی سنسوردار جهش و پنل سقفی سنسوردار وچراغ سقفی سنسوردار اسپیک با قیمت چراغ سقفی سنسوردار ویسنا دارای عملکرد مشابه داشته با این تفاوت که این کالا بدلیل فروش چراغ سنسوردار سیماران مسقیم از کارخانه قیمتی بسیار مناسب دارد.