لامپ سیماران

لامپ سیماران

لامپ سیماران دارای چیپ LED در ساختار خود می باشد که این چیپ ها مصرف انرژی کمی داشته و منجر به کاهش هزینه های انرژی به میزان زیادی می شود و در کنار آن نوردهی لامپ بصورت یکنواخت و مطلوبی صورت گرفته که این نور فاقد اشعه ایکس و مادون قرمز می باشد، در نتیجه باعث خستگی و آسیب به چشم نشده و کیفیت بالایی دارد. از این لامپ سیماران در سه توان ۳۰ وات، ۴۰ وات و ۵۰ وات عرضه شده که هر سه این مدل ها در این سایت موجود بوده و شما می توانید بسته به نیاز خود، هر کدام از آنها را انتخاب و خریداری نمایید. طول عمر این لامپ ها بالا می باشد و در اثر استفاده طولانی مدت از لامپ و یا روشن و خاموش کردن های مکرر، دچار افت نوردهی و یا سوختگی نمی شود. سرپیچ بکار رفته شده در این محصول از نوع معمولی یا E27 می باشد که قابل استفاده با بیشتر چراغ ها و پایه ها است.

سیماران مارکت در زمینه فروش لامپ سیماران در خدمت مشتریان می باشد.

لامپ سیماران

لامپ سیماران

* سیماران مارکت نمایندگی لامپ سیماران در لاله زار *

ویژگی های نوری لامپ سیماران

لامپ سیماران قادر است میزان روشنایی ۳۸۰۰ لومن را در محیط ایجاد کرده و این میزان با زاویه تابش ۲۰۰ درجه می تواند به خوبی محیط اطراف را نوردهی نماید. از این لامپ در دو رنگ نور آفتابی و مهتابی تولید شده که هردوی این رنگ ها در سایت دی سی ای کالا موجود بوده و در هنگام خرید می توانید هر کدام را انتخاب و خریداری نمایید. شرکت سیماران توانسته تا با تولید انواع محصولات خود که شامل آنتن مرکزی، آیفون تصویری و صوتی، جک و درب های اتوماتیک، دوربین مدار بسته، لامپ و چراغ های ال ای دی می باشد، دست خریدار را در انتخابی راحت تر باز گذاشته و همراه با کیفیت بالایی عرضه می شود. طول عمر این لامپ در حدود ۲۵۰۰۰ ساعت می باشد که در طی این مدت دچار افت نوردهی یا سوختگی نمی شود. سرپیچ بکار رفته شده در آن معمولی یا E27 می باشد که قابلیت استفاده با بیشتر پایه ها را دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت لامپ سیماران یا خرید لامپ سیماران به سایت سیماران مارکت مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.