جک سیماران

شرکت سیماران ابتدا محصولات خود را در زمینه جک درب پارکینگ با موتور پروتکو ایتالیا به بازار عرضه می کرد و توانست تا از این موضوع رضایت مشتریان مصرف کننده را نیز بدست آورد. با گذشت زمان و با تجربه تر شدن تیم تحقیق و توسعه کمپانی سیماران و پی بردن به نکات ضعف و قوت جک های پارکینگی دیگر، این جک پارکینگی ایرانی توانست تا با بومی سازی تمامی قطعات خود روانه بازار شود. البته جک فراز سیماران در سری S از یک خلاص کن سوییچی استفاده کرد که نسبت به جک های با خلاص کن آلنی دارای امنیت بالاتری می باشد و به نوعی برگرفته از کشور ایتالیا که خود زادگاه جک پارکینگی در دنیا می باشد، است.

جک سیماران را به جرات میتوان با کیفیت ترین جک پارکینگی ایرانی دانست ، کیفیت ساخت بالا و بهره گیری از موتور قدرتمند ، گارانتی و پشتیبانی شرکت سیماران این برند را بهترین برند داخلی کرده است.

سیماران مارکت با دارا بودن نمایندگی جک سیماران در زمینه فروش جک سیماران در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

نکات مهم در خرید جک درب پارکینگ ، ابعاد درب و وزن درب ، تعداد تردد روزانه ، شمالی و یا جنوبی بودن ساختمان ، داخل بازشو بودن با بیرون بازشو بودن درب گارانتی از نکات حائز اهمیت میباشد که باید به آنها توجه نمود.

 

جک سیماران

جک سیماران

معرفی مدل های جک سیماران

سیماران فراز اس

جک سیماران فراز S : که تماما ساخت داخل میباشد با بازوی قفل شونده در برابر فشار مخالف بدون نیاز به قفل برقی ، حرکت یکنواخت ، بی صدا و بدون ضربه ، استفاده از دو سرعت اولیه و ثانویه در هنگام باز و بسته شدن (دارای عملکرد دو سرعته)

ولتاژ ورودی : ۲۳۰ ولت – ۵۰ هرتز
قدرت موتور ۳۲۰ وات
حداکثر طول هر لنگه درب ۳ متر
حداکثر وزن هر لنگه ۳۲۰ کیلوگرم
زاویه بازشونده : ۱۱۰ درجه
محدوده دمایی -۲۰ تا +۸۰

جک سیماران فراز پی

جک سیماران فراز P : دارای بازوی پروتکو ایتالیا و سایر تجهیزات ساخت داخل میباشد بازوی قفل شونده در برابر فشار مخالف بدون نیاز به قفل برقی ، حرکت یکنواخت ، بی صدا و بدون ضربه ، استفاده از دو سرعت اولیه و ثانویه در هنگام باز و بسته شدن (دارای عملکرد دو سرعته)

تفاوت سری P و سری S در بازوهایی آن میباشد که سری P دارای بازو و موتور ایتالیایی پروتکو می باشد.

ولتاژ ورودی: ۲۳۰ ولت – ۵۰ هرتز
قدرت موتور ۲۸۰ وات
حداکثر طول هر لنگه درب ۲٫۷۵ متر
حداکثر وزن هر لنگه ۳۰۰ کیلوگرم
زاویه بازشونده: ۱۱۰ درجه

تمامی پک های جک درب پارکینگ لولایی سیماران شامل ، دو عدد بازرو ، چشم ایمنی (چشمی فتوسل جک پارکینگ) ، چراغ سردرب (فلاشر جک پارکینگ) ، باکس و مرکز کنترل ، ۲ عدد ریموت کنترل ، یراق آلات نصب

موتور ریلی سیماران فراز – Faraz

موتور درب ریلی سیماران در وزن های ۵۰۰ ، ۸۰۰ ، ۱۵۰۰ تولید و عرضه شده است ، امکان باز و بسته شدن آرام و بی صدای درب های سنگین ، کم حجم ، بی صدا و بدون نیاز به قفل برقی ، به همراه ۴ ریل (دنده شانه ای ) فولادی

مشخصات فنی

ولتاژ ورودی ۲۳۰ ولت – ۵۰ هرتز
قدرت موتور : ۳۰۰ – ۷۵۰ وات
وزن درب : ۵۰۰ – ۱۸۰۰

جک سیماران

جک سیماران

نحوه انتخاب جک متناسب با درب

جک درب پارکینگ مورد نیاز بر حسب طول و وزن درب (با توجه به جدول و نمودار زیر) انتخاب می شود.

حتی الامکان باید نوع جک در صورت نداشتن محدودیت مکانی بزرگتر انتخاب گردد، چرا که هر چه جک بزرگتر باشد قدرت کمتری جهت باز نمودن درب مصرف و طول عمر موتور ها بیشتر می شود.

وزن و طول فقط یک لنگه درب در نمودار زیر مد نظر است

نحوه انتخاب جک متناسب با درب

مقادیر توضیه شده برای حداکثر طول یک لنگه درب

برای اطلاع از قیمت جک سیماران با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

متعلقات جک پارکینگی سیماران

یک جفت جک بهمراه آچار خلاص کن
تکیه گاههای ابتدا و انتهای (پلت های نصب) دو بازو بهمراه پیچ های آلن
دو عدد ریموت

در تمامی جک های سیماران ۲ عدد ریموت قرار داد که بصورت خام هستند و پس از ست کردن با مرکز فرمان جک هر دکمه ریموت بطور دلخواه قابل برنامه ریزی بصورت ذیل می باشد:

الف) دو لنگه ای ب) تک لنگه ای (پیاده رو ) ج) STOP د) رله AUX

دو عدد خازن راه انداز AC – ۸UF

هر موتور دارای یک خازن AC می باشد که جهت راه اندازی موتورها مورد استفاده قرار میگیرد.

یک جفت چشمی فتوسل (گیرنده فرستنده)

چشم های الکترونیک جهت تشخیص موانع متحرکی که ممکن است در حین کارکرد موتور ها بین درب ها قرار گیرند ، بکار می روند. که نوع عکس العمل جک ها بستگی به نوع بستن اتصالات چشم ها دارد، که دو مد باز و بسته می تواند باشد. چشم فرستنده TX و چشم گیرنده RX نام دارد.

برد و باکس مدارفرمان و ترانس مربوطه

مرکز کنترل سیماران Q70/1A مغز اصلی سیستم می باشد که عملکرد و تنظیمات آن را توسط پنج دکمه A ، B ، C ، D ، E که در سمت چپ آن تعبیه شده برنامه ریزی نمود. پیام ها و خطاهای سیسستم بوسیله دو نمایشگر ۷-Seg نمایش داده می شود.

یک عدد فلاشر (لامپ چشمک زدن)

لامپ چشمک زن جهت آگاهی کاربران از فعال یا غیر فعال بودن سیستم از داخل و خارج ساختمان بکار می ورد.

برای خرید جک سیماران مارکت و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش سیماران مارکت تماس حاصل فرمایید.