لامپ ۹ وات سیماران

لامپ ۹ وات سیماران:

لامپ ۹ وات سیماران، به شکل گرد و ساده طراحی شده و به صورت مات با دو رنگ نور آفتابی و مهتابی تولید می شود.

از این لامپ ها می توان جهت تأمین روشنایی و همچنین تزئین فضا در محیط های مختلف استفاده کرد. همچنین بسته به نوع محیط، رنگ مهتابی، آفتابی و یا ترکیب هر دو با هم مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید لامپ ۹ وات سیماران می توانید با کارشناسان سیماران مارکت تماس بگیرید.

لامپ 9 وات سیماران

لامپ ۹ وات سیماران

معمولاً در محیط های اداری از لامپ مهتابی، در محیط های تجاری بیشتر از لامپ های آفتابی، در اتاق خواب لامپ مهتابی و در هال و پذیرایی ترکیب هر دو استفاده می شود.

نوع سرپیچ استفاده شده در لامپ حبابی ۹ وات simaran LED، سرپیچ E27 یا معمولی است که می تواند جایگزین مناسبی به جای لامپ سرپیچ بزرگ کم مصرف و رشته ای باشد. وزن لامپ حبابی ۹ وات سیماران، ۴۲ گرم و با ابعاد ۱۱۲ × ۶۰ میلی متر تولید می شود. در این محصول از تکنولوژی SMDاستفاده شده است.

توان مصرفی کل این لامپ حبابی، ۹ وات و بهره ی نوری آن ۹۲-۹۵ لومن بر وات می باشد. زاویه تابش این محصول ۱۸۰ درجه بوده و دمای رنگ در نوع آفتابی ۳۰۰۰ درجه کلوین و در نوع مهتابی ۶۵۰۰ درجه کلوین و همچنین دارای بازده انرژی A+ می باشد.

مدت زمان گارانتی لامپ ال ای دی حبابی ۹ وات سیماران ۱۲ ماه بوده و تعداد این محصول در هر کارتن ۵۰ عدد می باشد.

 

 

* سیماران مارکت نمایندگی لامپ ۹ وات سیماران در لاله زار *

لامپ ال ای دی LED:

LED مخفف کلمه Light Emitting Diode است و به معنی دیود ساطع کننده نور می باشد.

دیودهای ساطع کننده نور (LED) جزء خانواده دیودها محسوب می شوند، و دیودها نیز زیر گروه نیمه هادی ها هستند. این مجموعه برای به دست آوردن شدت نور و رنگ مورد نیاز در کنار یکدیگر قرار می گیرند در واقع مجموعه این دیودها سبب می شود تا نوری ملایم و یکنواخت در فضا منتشر گردد.

ویژگی های منحصر به فرد این محصول خرید لامپ ال ای دی را به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است و سبب شده به سرعت جایگزین سایر منابع روشنایی گردند.

از جمله مزایای لامپ LED می توان به مصرف انرژی بسیار پایین تر از لامپ های دیگر، بازده روشنایی بالا، عمر بالای کاری بیشتر از ۵۰۰۰۰ ساعت، توانایی قطع و وصل بدون محدودیت و توانایی تنظیم شدت روشنایی در این لامپ ها با استفاده از تغییر ولتاژ از روش PWM، تولید و عوارض اشعه ماورا بنفش در حد صفر و… اشاره کرد.

* سیماران مارکت در زمینه فروش لامپ ۹ وات سیماران در خدمت مشتریان می باشد پس برای استعلام قیمت لامپ ۹ وات سیماران تماس بگیرید.

لامپ LED به سه دسته تقسیم بندی می شود:

Power LED
SMD LED

COB LED

لامپ 9 وات سیماران

لامپ ۹ وات سیماران

Power LED چیست؟

پاور ال ای دی نخستین نسل از ال ای دی ها می باشند که در صنایع روشنایی به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. این نوع ال ای دی ها دارای یک برجستگی (محافظ) پلاستیکی هستند که همچون یک لنز ساده، کار متمرکزسازی نور را انجام می دهد و معمولاً آن ها را در دو قالب متعارف ۱ و ۳ وات می شناسیم. این نسل از ال ای دی بازده نوری را به مرزهایی بالاتر از ۱۰۰ لومن در هر وات رسانده است.

SMD LED چیست؟

اس ام دی مخفف Surface Mount Device و به معنی قطعات نصب شده روی سطح می باشد. لامپ SMD در ساخت روشنایی ال ای دی خطی یا صفحه ای کاربرد فراوانی دارد. به جای ساخت یک ال ای دی خیلی بزرگ میتوان از همنشینی چندین ال ای دی خیلی کوچک بهره گرفت.

COB LED چیست؟

سی او بی مخفف chipe on board به معنی چیپ (تراشه) های بر روی برد می باشد. تولیدکنندگان ال ای دی دریافتند که می توان چندین دیود را در کنار یکدیگر و در یک بدنه واحد قرارداد. Cob led ها نسبت به smd led ها دارای نور متمرکزی می باشد.