هالوژن سیماران

لامپ هالوژن سیماران

با پیشرفت صنعت روشنایی انواع و اقسام لامپ ها نظیر رشته ای،ال ای دی،کم مصرف و… وارد عرصه شدند.سیماران با تولید لامپ های ال ای دی تلاش کرده،روشنایی بخش خانه هایتان شود.امروزه لامپ های ال ای دی به دلیل مزایای فراوانی که دارند،به طور گسترده در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. لامپ هالوژن سیماران یکی از انواع لامپ های ال ای دی می باشد که ظاهری ساده دارد و در دو رنگ زرد(آفتابی) و سفید(مهتابی) تولید می شود. لامپ هالوژن سیماران  دارای سرپیچ GU5.3 و بازده انرژی A+ و فناوری به کار رفته در آن COB می باشد.این لامپ ها به دلیل طول عمر بالا مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته اند،طول عمر لامپ هالوژن سیماران بیست و پنج هزار ساعت می باشد و به طور کل می توان گفت طول عمر لامپ های ال ای دی بسیار بیشتر از لامپ های رشته ای می باشد.همچنین به دلیل مصرف انرژی کم و نداشتن اشعه استفاده از این لامپ ها بسیار رایج شده و جایگزین مناسبی برای لامپ های رشته ای و کم مصرف می باشند.لامپ های هالوژن در سقف پذیرایی ها،هتل ها،سالن نمایش و…مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید هالوژن سیماران با کارشناسان سیماران مارکت در ارتباط باشید.

هالوژن سیماران

هالوژن سیماران

مفهوم LED چیست؟

ال ای دی (LED) مخفف دیود ساطع کننده نور می باشدیعنی این لامپ ها با استفاده از دیود ها،نور را تولید و در محیط توزیع می کنند.

انواع لامپ های ال ای دی (LED):

لامپ های ال ای دی بسیار متنوع می باشند و در مدل های مختلفی نظیر حبابی،گل،فیلامنتی،شمعی،قارچی،اشکی،خطی،وال واشر و….تولید می شوند.

هالوژن سیماران

هالوژن سیماران

مزیت استفاده از لامپ ال ای دی (LED) چیست؟

۱- طول عمر بالا

۲- مقاوم و نشکن

۳- بهره وری انرژی

۴- تنوع در تولید

۵- روشنایی فوری

۶- کمک به عملکرد زیست محیطی و…

 

 

برای استعلام قیمت هالوژن سیماران با ما در ارتباط باشید.

درباره سیماران:

شرکت سیماران در سال ۱۳۵۰ به عنوان یک شرکت بازرگانی فعالیت خود را در زمینه صنایع الکترونیکی آغاز نمود.امروزه سیماران در سراسر کشور نمایندگی هایی دارد و همواره در راستای رفع مایحتاج مشتریان خود تلاش می کند.سیماران سل یکی از زیرمجموعه های این شرکت می باشد که همسو با اهداف آن است.برای بهره مندی از خدماتی همچون گارانتی و خدمات پس از فروش هالوژن سیماران، محصولات خود را از نمایندگی هالوژن سیماران تهیه فرمائید. بی شک رضایت شما خشنودی و معامله با شما افتخار ماست.