"> فتوسل فلاشردار دربازکن های برقی - فروشگاه اینترنتی سیماران مارکت فروشگاه اینترنتی سیماران مارکت

فتوسل فلاشردار دربازکن های برقی

فتوسل فلاشردار دربازکن های برقی

جهت استفاده صحیح از چشم های فتوسل به نکات زیر توجه کنید:

این فتوسل ها در ۲ رنج ولتاژی ۱۲ و ۲۴ ولت DC مورد استفاده قرار می گیرند که باید با توجه به نوع ولتاژ، جمپرهای مربوط به تعیین ولتاژ را در هر دو چشم (هم گیرنده و هم فرستنده) تنظیم کنید.

حالت وجود جمپر حساسیت

هنگامی که فتوسل ها در فاصله مناسبی نصب شده باشند؛ با وجود جمپر حساسیت، سیستم از ضریب امنیتی بالایی برخوردار می شود که حتی در صورت نزدیک شدن مانع به مسیر چشم، سیستم مانع را شناسایی و عمل می کند.

حالت برداشتن جمپر حساسیت

چنانچه نیاز باشد چشم ها در فواصل دورتری نصب شوند؛ کافیست جمپر حساسیت برداشته شود. در این صورت مانع باید کاملا مسیر چشم ها را قطع کند تا سیستم عمل نماید.

نحوه سیم بندی فلاشر فتوسل ها

برای سیم بندی فلاشر فتوسل ها، هم در چشم گیرنده و هم در چشم فرستنده، دو ترمنیال در نظر گرفته شده است (همانطور که در شکل می بینید) که با دو سیم به ترمینال های مخصوصو فلاشر ۱۲V – ۲۴V مرکز کنترل وصل می گردد. نحوه عملکرد آن نیز به این صورت است که حین کارکرد مرکز کنترل همزمان با چراغ چشمک زن، فتوسل ها شروع به چشمک زدن می کنند.

فتوسل فلاشردار در بازکن های برقی

نکته:

ترمینال NC (Normally Close) در مرکز کنترل های Q60 , Q70 استفاده نمی شود اما در هر مرکز کنترل دیگری که احتیاج به ترمینال NC داشتید (مانند مرکز کنترل موتور ساید) می توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

ارتباط در واتساپ
ارسال