"> آموزش نصب چراغ سنسوردار سقفی - فروشگاه اینترنتی سیماران مارکت فروشگاه اینترنتی سیماران مارکت

آموزش نصب چراغ سنسوردار سقفی

آموزش نصب چراغ سنسوردار سقفی

آموزش نصب چراغ سنسوردار سقفی : نصب چراغ سنسوردار سقفی کار سختی نیست و طی چند مرحله می‌توان آن را نصب کرد:

 

جک سیماران

 

مرحله اول:

در وهله اول بایستی که برق بررسی شود و برای این که در هنگام کار خطر برق گرفتگی وجود نداشته باشد، به سراغ کنتور رفته و جریان برق را قطع کنید. توجه کنید در صورتی که سقف شما رابیتس یا آکوستیو است نمی‌توانید از رولپلاک بهره ببرید و بایستی که پیچ‌های ۳ و ۴ سانتی MDF استفاده کنید.

 

مرحله دوم:

حال اتصالات چراغ سقفی را از یکدیگر جدا کنید. برای این کار بایستی پیچ‌های نگهدارنده مربوط به طلق و لنز را که در مرکز چراغ سقفی است، بچرخانید و پوشش رویی را جدا کنید. حال بایستی که لامپ‌ها را روی سرپیچ قرار دهید؛ پیشنهاد می‌کنیم از لامپ LED استفاده کنید.

 

 

مانیتور سیماران

 

مرحله سوم:

در صورتی که چراغ سقفی مجهز به سنسورهای توکار است بایستی آن‌ها را بین دو سرپیچ قرار دهید. دو عدد سیم از سمت سنسور به سرپیچ و دو سیم دیگر هم از طرف سنسور دیگر به سرپیچ بعدی وارد شود و در نهایت هر دو سیم را از چراغ خارج کرده و توسط ترمینال به برق شهری متصل کنید.

 

مرحله چهارم:

روی بدنه سنسور یک ولوم است که می‌توانید با آن مدت زمان روشن ماندن چراغ را تنظیم کنید. در صورت مجهز بودن سنسور به فتوسل هم می‌توان زمان روشن بودن چراغ را تنظیم نمود.

 

مرحله پنجم:

حال چراغ را در مکانی که در نظر گرفته‌اید نصب کنید. در واقع دو سیم خارج شده از چراغ را به سیم‌هایی که از سقف خارج شده‌اند به کمک چسب برق بهم وصل کنید؛ حال توسط پیچ و مهره و یا دیگر متعلقات چراغ را در جای خود ثابت کنید.

 

آیفون تصویری سیماران

 

آموزش نصب چراغ سنسوردار سقفی

دیدگاه‌ها ۰

*
*

ارتباط در واتساپ
ارسال